LidoHome Siófok

Elérhetőség
LidoHome SiófokIrodánkról röviden
Ügyfeleink a Lido Home siófoki irodájában 2011 óta teljes körű
profi szolgáltatásal találkozhatnak. Egyedülálló környezetben,
jól képzett, országosan is elismert nagy tapasztalatú értékesítők
könnyítik meg az ingatlant eladni, vagy vásárolni szándékozók
helyzetét.
A Lido Home Siófok ingatlaniroda Siófok város és
környéke területén, illetve a Balaton déli
partján Balatonaligától, Balatonvilágos, Szántód, Zamárdi, Balatonföldvár, Balatonszárszó térségéig
tevékenykedik.
Szolgáltatásaink:
új- és használt ingatlanok értékesítése a Balaton déli
partján (eladó lakások, nyaralók, családi házak, telkek, üdülők)
bank semleges, díjmentes hitelügyintézés, lakástakarékpénztár
kötés
értékbecslés, ingatlanvagyon értékelő szolgáltatás
energetikai tanúsítás
jogi tanácsadás
Üzenet elküldése
Találati lista: 962
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
ELADÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÉGLA LAKÁS SIÓFOKON!
Siófok
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 247 632 Є
1 097 531 Ft/m2
Siófokon a belváros szívében újszerű családi ház eladó!
Siófok
Kínálati ár: 279 000 000 Ft
Kalkulált ár: 777 159 Є
1 328 571 Ft/m2
Újépítésű, 5 szobás családi ház zöldövezetben eladó!
Siófok
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 900 000 Ft
Korábbi ár: 145 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є145 900 000 Ft
1 094 161 Ft/m2
Újépítésű, 5 szobás családi ház zöldövezetben eladó!
Siófok
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 900 000 Ft
Korábbi ár: 145 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є145 900 000 Ft
1 094 161 Ft/m2
Stílusos otthona lehet Balatonendréden!
Balatonendréd
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
326 087 Ft/m2
Kőröshegyen 2 generációs ház eladó
Kőröshegy
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
653 846 Ft/m2
Bálványoson építési telek eladó
Bálványos
Kínálati ár: 6 400 000 Ft
Kalkulált ár: 17 827 Є
1 487 Ft/m2
MINŐSÉGI LAKÓHÁZ SIÓFOK FOKIHEGYEN!
Siófok
Kínálati ár: 134 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 134 990 000 Ft
Korábbi ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 376 017 Є149 000 000 Ft
899 933 Ft/m2
BALATON KÖZELI LAKÁS SIÓFOK-EZÜSTPARTON!
Siófok
Kínálati ár: 65 300 000 Ft
Kalkulált ár: 181 894 Є
1 209 259 Ft/m2
Siófok belvárosában iroda kiadó!
Siófok
Kínálati ár: 140 000 Ft
Kalkulált ár: 390 Є
4 118 Ft/m2
Siófok belvárosában iroda kiadó!
Siófok
Kínálati ár: 65 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 Ft
Kalkulált ár: 181 Є62 000 Ft
5 417 Ft/m2
Siófok belvárosában iroda kiadó!
Siófok
Kínálati ár: 65 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 Ft
Kalkulált ár: 181 Є62 000 Ft
5 417 Ft/m2
Siófok belvárosában iroda kiadó!
Siófok
Kínálati ár: 136 000 Ft
Jelenlegi ár: 136 000 Ft
Korábbi ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 379 Є130 000 Ft
4 690 Ft/m2
Siófok belvárosában iroda kiadó!
Siófok
Kínálati ár: 65 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 Ft
Kalkulált ár: 181 Є62 000 Ft
5 417 Ft/m2
Siófok belvárosában iroda kiadó!
Siófok
Kínálati ár: 136 000 Ft
Jelenlegi ár: 136 000 Ft
Korábbi ár: 130 000 Ft
Kalkulált ár: 379 Є130 000 Ft
4 690 Ft/m2
Balatonföldváron új építésű 63 m2-es földszinti lakás eladó
Balatonföldvár
Kínálati ár: 124 990 000 Ft
Kalkulált ár: 348 162 Є
1 106 106 Ft/m2
Költözhető családi ház Siófokon
Siófok
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
587 059 Ft/m2
Balatonkilitiben családi ház eladó!
Siófok
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
437 500 Ft/m2
BALATONKENESÉN telek gyümölcsfákkal ELADÓ
Balatonkenese
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
39 852 Ft/m2
Bálványosi kis házikó eladó!
Bálványos
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
747 500 Ft/m2